English


Polchem Ar-Ge Laboratuvarları, dönem mobilyalarını kapsayan süreçte müşterilerine sürekli yeni çözümler sunmak amacıyla patina, antika efektleri ve özel efektli koruma sistemleri üzerinde sürekli çalışmaktadır. Ekibimiz kullanıcılarımızın daha iyi sonuçlara ulaşabilmelerini sağlamak amacı ile önde gelen mobilya üreticileri ile sürekli iş birliği içinde çalışır.
Derinlik ve şeffaflık

Polchem ahşap sektörü için herşeyi zihninde tasarlıyor. Tipik koyu lekeler, parlaklık ve derinliğin yüksek seviyelerde olduğu ürünler tasarlamayı mümkün kılıyoruz.

 

Yapışma

Doğru yapışmaya sahip olmak çok önemlidir. Genellikle dönem mobilyaları için birden fazla kat gerekir bu durum olumsuz yapışmayı ve nihai sonucu etkileyebilir. Polchem her zaman bu konuda ürünleri üzerinde testler yapmaya büyük özen göstermektedir.

 

Sararma direnci

Aydınlık veya karanlık ortamlarda renk tonlarında oluşan farklılık garanti edilmez.  Polchem Ar-Ge Laboratuvarlarında şeffaf ve lake bileşimli ürünler sararmaya karşı mükemmel direnç ve kullanım kolaylığı sağlayan ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

Kullanım kolaylığı

Sanatsal mobilyalar geleneksel olarak hazırlanmış ürünlerdir ve bu nedenle Polchem mobilyalarınız için karakterize edilmiş basit uygulanan ürünler amaçlamaktadır. Böylece yüksek düzeyde kalite ve maliyetleri azaltmak adına benzersiz bir hizmet anlayışı sunarız.

 

Mevcut uygulama sistemleri için yeni çözümler

Polchem, mevcut uygulama sistemleri ile mükemmel uyum sağlayabilen yenilikçi ürünlerdir.

Ürünlerimiz sararma, şeffaflık ve dayanıklılık açısından optimum performans seviyelerini sağlarken, su bazlı boya aralığı atmosfere salınan solvent emisyonlarını minimum düzeye indirir.