English


AYTEX DIŞ CEPHE LASUR KORUMA SİSTEMLERİ

 

 

Aytex Green Solvent Bazlı Vernikli Ahşap Koruyucu


Özel micro fine pigmentlerle üretilen transparan, ipek mat görünümlü vernikli ahşap koruyucudur. Tiksotropiktir, damlamaz. Her türlü hava koşullarına ve U.V. ışınlarına karşı dayanıklıdır. Tam koruma sağlar (Renksiz verniğin, U.V. koruması için renkli verniklerle beraber kullanılması tavsiye edilir). Solmaz. Ahşaba su geçirmezlik özelliği kazandırır. Nem oluşumunu önler. Zararlı organik organik oluşumlara karşı kendini korur. AYTEX ile emprenye edilmiş ahşap zemin üzerine, uygulama talimatları doğrultusunda tatbik edildiğinde, düzgün ve stabil ahşap yüzeylerde yıllarca bakım gerektirmez. Ahşabın doğal görünümünü bozmadan, dekoratif, estetik bir görünüm sağlar.

 

Aytex Blue Su Bazlı Vernikli Ahşap Koruyucu 


Su bazlı, iç ve dış cephelerde her türlü ahşap yüzeyde kullanıma uygun vernikli ahşap koruyucudur. Her türlü hava koşullarına ve U.V. Işınlarına dayanıklıdır, tam koruma sağlar. (Renksiz vernik U.V. korumasına sahip değildir.) Yüzeye mükemmel nüfuz eder. Ahşaba su geçirmezlik özelliği kazandırır. Damlamaz. Düşük kokuludur. Çabuk kurur. Solmaz. Zehirli madde içermez.
İç ve dış mekanlarda panel, kapı, pencere, pergola, çatı kenarları gibi her türlü ahşap yüzeye uygulanır. Masif Parkelerde ve
mobilyalarda renklendirici olarak kullanılır.