English


Ahşap çerçeveler ve panjur aralığında en iyi çözümleri ve dayanaklılığı kullanıcılarımıza sunuyoruz. Herkes dış mekan ahşap ürünlerini korumada çekicilik, estetik ve yüksek performansı bir arada elde etmenin ne kadar zor olduğunu bilir. Polchem ürünleri bu amacı karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Dış mekan ürün grupları, zamanla sararmayı önlemek su bazlı pigmentler ve U.V. filtreler içermektedir. 
Uzun ömürlü güzellik

Yenilikçi testler sayesinde dış çerçeve ve panjurların korunmasında ürün performansını değerlendirmek, uzun ömürlü estetik ve yüksek düzeyde korumada Polchem ürün yelpazesi eşsizdir. Dış mekanlar için Polchem ürün sistemleri ahşabın nefes almasına izin vererek koruyucunun mükemmel elastikiyeti ve U.V. ışınlarına karşı yüksek korumasını sağlayıp ürünün dayanıklılık süresini uzatır.

 

Test edilmiş garantili ürünler

Siparişle gelen deneysel örnekleme yolu ile değil, uzun süreçten geçen laboratuvar ve uygulama testleri ile ürünlerimizi kullanımınıza sunuyoruz. Polchem ürünleri uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte ve sertifikalı kuruluşlar tarafından test edilip değerlendirilmektedir.

Tüm sistemler için çözümler

Manuel uygulama veya püskürtme ile her şekilde mükemmel sonuçlar! Polchem ürün yelpazesi her uygulama için özel sistemler geliştirilebilir şekilde tasarlandı.

 

Uygulama gereksinimleri

Polchem ürünleri her türlü ağaç türlerinin zeminlerine uygulanabilir. Bazı zeminlerde isteğe bağlı olarak iki kat uygulama da yapılabilir.

Dış mekan ahşap koruma uygulamaları için Polchem’in su bazlı ürünleri, özellikle atmosfere salınan çevresel etkiyi azaltmak için tasarlandı. Su bazlı, destekleyici ürünlerimiz ile entegre kullanabileceğiniz Polchem ürünleri uygulama israfını da minimuma indirgemektedir.