English


Sektörel ahşap mobilyalar genel olarak kamu binaları, oteller, barlar,  restoranlar, ofisler ve mağazalar için iç mekan çözümleri olarak hizmet veriyor. Bu alanda ahşap iç mekandaki tüm faaliyetlerin yürütüldüğü odak noktalarda yerini alır.

 

Polchem yılların getirdiği tecrübe ile prestijli otel, zincir mağaza, tiyatro ve mobilya firmaları tarafından iç tasarımlarda kullanılmak üzere tercih edilen bir markadır.  Ayrıca bireysel müşterilerimizin isteklerini karşılayabilmek adına özelleştirilmiş ürünler de üretebilmekteyiz.

 

Polchem ürünleri bu deneyim sayesinde, tüm yeni eğilimleri yakından izleyip çözüme odaklı etkili sonuçları getiriyor.

 

Ayrıca sektörel mobilya pazarında kullanılan yangın geciktirici ürünlerimiz ile de ürünlerinizin güvenliğine de katkıda bulunuyoruz.
Polchem ürünleri, performans ve estetik açısından tatmin edici sonuçlar verir. Yüksek üretim kapasitemizin yanında çok yönlü, özelleştirilmiş ürünler ile de hizmet vermemiz tercih edilmemizde büyük rol oynuyor. Müşterilerimizin isteklerine uygun kimyasal/fiziksel performansın maksimum seviyede olduğu, mükemmel estetik ve dokunsal sonuçlar ile de her zaman ürünlerimizin arkasındayız.  Tasarımcılar ve uygulamacılar tarafından Ar-Ge laboratuvarımızda istenen sonuç için sürekli destek vermekteyiz.

Polchem bu alanda kullanılması amaçlanan ürünlerin işlenme operasyonlarında en kısa sürede maksimum verim alınması için yüksek kapasiteli üretim tekniklerine uygun ürünler üretir. 

Polchem yılların verdiği deneyim ile her zaman gezegenimizi korumaya yönelik ürünler ile müşterilerine hizmet vermektedir.