English


Ahşap kapılar odaları birbirinden ayıran evin basit bir parçası olarak kabul edilir ancak artık evlerin iç tasarımlarının ayrılmaz bir parçası. Minimalist özellikleriyle dikkat çeken kapılar üreticiler tarafından farklı versiyonlar ile üretilerek şaşırtıcı sonuçlar ile önümüze çıkıyor. Bu noktada Polchem ürünleri çeşitli uygulama yöntemlerine uygun ve sınırsız renk seçeneği ile bu pazarda renkli çözümler sunuyor.
Kimyasal/Fiziksel direnç ve kir tutma

Yeni ürün geliştirme ve formülasyon sırasında, Polchem Ar-Ge laboratuvarı teknisyenleri kullanım amaçlarına özellikle dikkat eder ve her zaman mümkün olduğunca kimyasal/fiziksel performans düzeyleri başarılı, estetik yönü ile dikkat çeken sonuçlar alır.  Özellikle kapı üretiminde ahşap koruyucular aşınma ve yıpranmaya karşı önemli bir faktördür. Bu nedenle kapı grubu ürünlerimizi sıkı testlerden geçirip kullanımınıza sunarız.

 

Mekanik direnç

Mekanik direnç nesneleri korumak için vazgeçilmez bir özelliktir. Bu nedenle Polchem laboratuvarı ürünlerinin mükemmel yüzey dirençlerini onaylamak için sürekli testler yapar.

 

Yapışma ve stabilite

Boyutlarındaki farklılık ve çeşitli materyallerin kullanımı ile birlikte yüzeyin fizyolojik hareketine uygun ürünleri kullanmak önemlidir. Polchem teknisyenleri bu risklerle ilgili olarak değerlendirmeler yapar ve en uygun çözümü sunar.

Tüm sistemler için çok yönlü ürünler

Emisyon düzeyi düşük yenilikçi teknoloji bakış açısıyla mevcut herhangi bir sisteme adapte edilebilir ürünler üretiyoruz.

 

Emisyonların azaltılması

Polchem, işyerinde çalışanların sağlık ve güvenliklerini korumanın daha önemli olduğu bilinciyle riskleri azaltmak adına monomer içermeyen U.V. ve su bazlı ürünleri sunmaktadır.  

Polchem’in güvenli, yüzey sertliği yüksek, ve lekelenmeye karşı dirençli su bazlı ve U.V. ürünleri sektöre özel talepler doğrultusunda üretilmektedir.