English


Polchem dünyadaki son trendleri takip ederek, daha kaliteli modern mobilya gereksinimleri karşılamak amacıyla kimyasal/fiziksel performans seviyeleri yüksek ürün yelpazesi geliştiriyor.

 

Polchem grubu satış sonrası verdiği destek sayesinde uygulama alanında işbirliği sağlayarak kullanıcılarına yeni çözümler, ürün geliştirme ve beklenen özellikleri karşılayan butik üretimler ile sektöründe öne çıkmaktadır. Bu aktif yaklaşım tasarımcılar ve uygulamacılara ileri Polchem desteğini sunar.
Polchem ürünlerini geliştirirken her zaman çevreye saygılı, gelecek trendleri ve kendi içindeki uyuma büyük özen göstermiştir. Bu nedenle sürekli geleneksel solvent bazlı ürünler gibi aynı kimyasal/fiziksel sonuçlara ulaşmak için gerekenlere sahip çevresel etki düzeyi düşük olan ürünlerin geliştirilmesi ve formülasyonu için çalışır.

Sararmaya karşı dirençli yüzeyler

Ne olursa olsun işlevsellik tüm yönleriyle önemlidir. Polchem ürünleri her tür yüzey için çizilmeye karşı dirençlidir. Hem aydınlık hem de karanlık koşullarda renk kararlılığı ile modüler sistem çalışmak isteyenler için idealdir.

 

Sınırlı kabarma

Gözenekli ahşap türlerinin kullanılmaya başlanması, spesifik ürünler geliştirilmesine yol açmıştır. Su bazlı ve solvent bazlı ürünlerimiz yüzey kusurlarının nemlenme oranları açısından mükemmel sonuçlar sağlar ve kabarmayı minimuma indirir.

 

Parlaklık

Parlak lake ve U.V. Kaplama formülasyonunda uzmanlaşmış Polchem ürünleri, su bazlı geleneksel veya modern uygulama yönetmeleri için yenilikçi ürünler sunmaktadır.

 

Dokunma yumuşaklığı

Polchem Ar-Ge laboratuvarları ahşap yüzey bakımını daha uzun süre sağlamak amacıyla tümahşap ürünlerinin doğal güzelliğini vurgulamak ve kadifemsi bir etki bırakması için ileri teknoloji kullanır. Pürüzsüz dokunma hissinin yanı sıra estetik ve olağanüstü dayanıklılık kombinasyonu ürünlerimizi rakipsiz kılar.

 

Doğa Etkisi

Tasarım dünyasında son zamanlarda ahşap en doğal hali ile karşımıza çıkar. Polchem Ar-Ge Laboratuvarları ürünlerin, yüzey sertliği ve kimyasal/fiziksel direncini en doğal halleri ile sunmayı garanti edebilmektedir.

Her ürün için çok yönlü sistemler

Polchem’in uzun süreli tecrübesi, müşterilerinin gereksinimlerini her sistem için ve bunların doğru ürüne uygulanmasını mümkün kılar. Yeni nesil su bazlı ürünler bu doğrultuda tüm ürünlere adapte edilmiştir.

 

Kuruma sürelerini azaltma ve sadeleştirme

Kuruma sürelerini azaltarak Polchem, her zamankinden daha titiz ve tatmin edici bir görünüm sunmak için pazardaki hedeflerini sürekli büyütüyor. Kişiselleştirilmiş ürünler ile pratikte benzersiz kalite ve renkleri daha yüksek miktarlar için artan talebe göre çok yönlü ve hızlı bir şekilde sunmaktadır.