English


Polchem, ahşap mutfak ürünleri için geniş ürün seçeneği sunuyor… Mutfaklar bugün özgün işlevinin yanında sosyalleşmek için bir yer olarak daha fazla kullanılmaktadır ki mutfak, modern yaşamın yeni ritüllerinde merkezi konumdadır. Maksimum kalite ve dayanıklılığa sahip ahşap ürünlerinizin korunmasında bu derece önemli sorumluluğu taşıyarak ürettiğimiz ürünlerde bu izleri görebilirsiniz.

 

Polchem canlı renk seçenekleri ve kombinasyonları ile yaratıcılık ve yüksek performans sunar.
Ahşabın doğallığı

Polchem ürünleri ahşabın doğallığını bozmadan, hoş bir dokunuş hissi ile sadeliği ortaya çıkarır. Buna ek olarak su bazlı renkler ile harika tonları yakalayabilirsiniz.

 

Kimyasal/Fiziksel dayanma gücü

Evin en agresif maddelere maruz kalan odası mutfaktır. Bu nedenle Polchem ahşap koruma sistemleri güçlü bir estetik etkinin yanında lekelenmeye karşı da son derece dayanıklıdır.

 

Mekanik direnç

Mutfak gibi kritik bir ortamda kullanılan mobilyalar özel bir bakımı hakkediyor. Optimum yüzey sertliği, çizikler, ısıl gerilmelere karşı dayanıklılığına sahip bir film oluşturur.  Bu nedenle Polchem’in mekanik direnci başlıca uluslar arası standartların gereklerine uygunluğu ile rakiplerinin önüne çıkar.

 

Su Bazlı ve U.V. parlaklık

Polchem’in sürekli devam eden ürün geliştirme sistemi, kimyasal/fiziksel performansı çok yüksek seviyede sunma isteği, su bazlı ve u.v. parlak döngülerin yaratılmasına yol açmıştır. 

Polchem her zaman bireysel müşteri gereksinimlerini karşılamak için doğru çözümü mümkün kılar. Mevcut sistemler ile güncel döngüleri birleştirmek için her zaman farklı teknolojilerin kombine edilen çözümleri ile pazarda yer almaktadır.

Polchem başından beri ekolojide sürdürülebilirlik anlayışını taahhüt etmiştir. Mutfak gibi sürekli kritik alanlar üzerine özel bir odaklanma ile çevresel etkiyi düşük seviyelerde kullanan ürünler yaratmak için geliştirmeye devam ediyor. Yüksek kaliteli Su Bazlı ve U.V. ürün gamı ile sektörde kimyasal/fiziksel direnci güçlü sistemler şartını yerine getirmek mümkün.