English


Mevcut tasarım eğilimlerinin şüphesizki bir ana özelliği de ahşap zemindir. Polchem Ar-Ge ekibinin ahşap zeminlerinizi korumaya yönelik kapsamlı çalışmaları ürünlerinizi uzun süre sorunsuz kullanmanızı sağlıyor.
Tamamlanmış ahşaplarınızı aşınmaya karşı U.V. sistem ile korumanız mümkün. Doğru kimyasal/fiziksel özellikleri sunan, çevresel etki düzeyi düşük, yüksek verimlilik seviyelerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede katlar arasındaki nihai sonucu optimize edebilirsiniz.

 

Ahşap üzerinde oluşan filmin kontrol edilmesi amacıyla Polchem Ar-Ge Laboratuvar ekibi tarafından yürütülen testler; aşınma direnci, yıpranma (su, alkol, amonyak, şarap, kahve vb.) ve temizlik ürünlerine karşı başarılı sonuçlar vermektedir.

 

Çok renkli uygulamalarda, süslemelerde yeni tonları keşfetmek adına Polchem büyük yatırımlar yapmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel ürünler yaratmaya büyük özen göstermekteyiz.

Polchem ekibi, tüm uygulama gereksinimleri (rulo, sprey ve seri uygulama) için çeşitli ürün döngüleri geliştiriyor.

Tamamlanmış döşemeleriniz için, solvent ve su bazlı ürünlerimizi mükemmel kimyasal/fiziksel performans düzeylerde VOCs  emisyonlarının çok düşük seviyelerde olduğu üretimler gerçekleştiriyoruz. Bu avantajların yanı sıra kalite ve estetik açısından mükemmel sonuçlar sağlayan %100 akrilik ürünler ile de daha doğal görünümler elde edebilirsiniz.