English


Solvent ve Su bazlı vernikli ahşap koruyuculardır.

 

Tiksotropiktir. Damlamaz. Her türlü hava koşullarına ve U.V. ışınlarına dayanıklıdır. Solmaz. Ahşaba su gecirmezlik özelliği kazandırır. Nem oluşumunu önler. Zararlı organik oluşumlara karşı korur. Ahşabın doğal görünümünü bozmadan, dekoratif, estetik bir görünüm sağlar.

 

  • AYTEX Green
  • AYTEX BluePolchem geleneksel ahşap döşeme koruması için tam bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Özel ürünlerin yanı sıra; Dolgu maddeleri, yangın geciktirici ürünler gibi geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Doğal kuruma ile rulo uygulaması için gelenksel ürünlerin yanı sıra yenilikçi su bazlı U.V. uygulamaları da içerir. Bu ürünler, U.V. kurutma teknolojisi ile birlikte, uzun bekleme sürelerini ortadan kaldırarak uygulandıktan hemen sonra zemin üzerinde ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Geleneksel ahşap koruyucuların uygulanması iç ortamlarda uçucu organik bileşenler ile kişinin sağlığını etkileyecek sonuçlar doğurabiliyordu. Polchem buradan yola çıkarak iç mekanda hava kalitesinin çevreyi korumak ve geliştirmek amacıyla NMP içermeyen, yüksek katı madde içeriği ve iki bileşenli dolgu ile ürünlerini geliştiriyor.