English


Tamamlayıcı mobilya terimi büyük bir çeşitlilik alır (masalar, sandalyeler, sehpalar, ahşap objeler vb.). Bu ürünler iç mekan tasarımın önemli parçaları ve tamamlayıcısıdırlar. Polchem bu ürünlerleriniz için özel olarak tasarlanmış, geniş bir ürün seçenekleri sunuyor. 
Dokunma

Özel efektler ile birlikte yumuşak bir dokunuşa sahip olan Polchem ürünleri ile ürünlerinizi daha çekici hale getirebilirsiniz.

 

Kimyasal/Fiziksel direnç

Polchem ürünleri mükemmel kimyasal ve fiziksel dirence sahip, mukavemeti yüksek, özellikle bu Pazar için geliştirdiği ileri teknoloji ürünler ilezaman tasarrufu sağlayan ürünler sunuyor.

 

Yapışma

Merdiven, masa, süpürgelik ve sandalyeler gibi ani şoklara maruz kalan ürünlerin korunması temel bir gerekliliktir. Tüm ürünlerimiz uygulama esnasında yapışma ve örtüşme testlerinden geçmektedir.

Tüm sistemler için çok yönlü ürünler

Polchem, önde gelen mobilya üreticiler ile ortaklıkları sayesinde çeşitli sistemlere uygulanabilir ürünler geliştirmiştir.

 

Kuruma sürelerinin kısalması ve sadeleştirme

Polchem olarak müşteri gereksinimlerine uygun görünümlü sonuç almak temel yönümüzü oluşturur. Uygulama süresini kısaltan ve kolaylaştıran, hızlı kuruyan rapid ürünler üretiyoruz.

Kimyasal ve fiziksel direncin çevresel etkiyi düşük seviyelerde kullanarak, tüm gereksinimleri mümkün kılıyoruz.