English


Polchem müşterilerine çeşitli şekillerde çözümler sunar; Teknik Destek, Tam Danışmanlık, Ürün Özelleştirme ve Etkin Satış Ağı sayesinde muazzam müşteri memnuniyeti…

 

 

 

Destek ve danışmanlık

 

Satış sonrası verilen destek, ahşap koruma ürünleri sektöründe önemli bir rol oynar. Bu sayede iç pazarda kazanılan karşılıklı güven ve profesyonel hizmet anlayışının, ihracat pazarlarına da yansıdığını görebilirsiniz. Yüksek nitelikli personelimiz, teknik destek ekibimiz ve Polchem Ar-Ge uzmanlarımız, müşterilerimize estetik / performans açısından iyi sonuçlar veren yenilikçi, yüksek performanslı ürünler önererek verimliliği sürekli kılar. Olumlu geri dönüşlerin yüksek olduğu ürünlerimiz sürekli bayileri ve son kullanıcıları ile iş birliği içinde olarak müşteri memnuniyeti döngüsünü hep en yüksek seviyede tutmaktadır.

 

 

Örnek ürünler

 

Yıllar geçtikçe, Polchem Ar-Ge laboratuvarı ürün tasarım aşamalarında müşteri tabanının özel gereksinimlerini karşılamak için uzmanlaşmıştır. Bu yıllar içinde inşa ettiği deneyim sayesinde Polchem, iyi ürün çözümleri üzerinde etkili, pazara yön veren, trendleri takip eden ve müşterilerine hızlı geri dönüş sağlayan bir marka haline gelmiştir.

 

 

 

Eğitim

 

Polchem müşteri tabanına destek hizmetlerini kapsamlı yapabilmek adına, ekibine sürekli eğitim desteği sağlar. Polchem marka büyümesine ve müşteri bazındaki artışa paralel, çalışanlarına spesifik olarak hem manuel hem de endüstriyel sistemlerin gelişimi ve uygulamalarının yapıldığı alanlar yaratarak, müşterilerine profesyonel çözümler  sunar.